Otwarty
Kampus

Projekt Otwarty Kampus – Kampus dla Ciebie! ​

Priorytetem projektu OTWARTY KAMPUS Wyższej Szkoły Gospodarki  jest stworzenie spójnego systemu atrakcyjnej przestrzeni publicznej – przyjaznej, otwartej i zaangażowanej społecznie. Dzięki udostępnieniu wszelkich walorów zrewitalizowanego terenu Kampusu, nasi goście mogą w pełni korzystać z funkcji  sportowych, kulturalnych, naukowych i biznesowych. więcej..

Facebook
Twitter
WSG

O stronie

Projekt Otwarty Kampus – Kampus dla Ciebie!

Priorytetem projektu OTWARTY KAMPUS Wyższej Szkoły Gospodarki  jest stworzenie spójnego systemu atrakcyjnej przestrzeni publicznej – przyjaznej, otwartej i zaangażowanej społecznie. Dzięki udostępnieniu wszelkich walorów zrewitalizowanego terenu Kampusu, nasi goście mogą w pełni korzystać z funkcji  sportowych, kulturalnych, naukowych i biznesowych.

Idea Otwartego Kampusu zakłada stałe i aktywne zintegrowanie przestrzeni Uczelni  z Bydgoszczą.
Swobodny dostęp dla wszystkich odwiedzających udrażnia naturalne szlaki spacerowe, które splatając się z wewnętrznymi terenami WSG na stałe wpisują się w rekreacyjno-kulturową mapę miasta.

Jesteśmy Otwarci na gości nie tylko przestrzennie lecz również społecznie .Od kilku lat staramy się aktywnie działać na rzecz naszego najbliższego sąsiedztwa – mieszkańców Okola, zachęcając  do wspólnych działań i inicjatyw w przyjaznej i rodzinnej atmosferze. Tworząc projekt Otwarty Kampus zachęcamy wszystkich do skorzystania z oferty sportowo – kulturalnej naszej Uczelni. Wierzymy, że każdy odwiedzający odnajdzie tu swoją własną enklawę.

Kampus WSG otwarty jest 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Polecamy

Otwarta uczelniastudia łączoneRekrutacjaWSG MBA - Szkoła Biznesu40plusokolice