Otwarty
Kampus

Projekt Otwarty Kampus – Kampus dla Ciebie! ​

Priorytetem projektu OTWARTY KAMPUS Wyższej Szkoły Gospodarki  jest stworzenie spójnego systemu atrakcyjnej przestrzeni publicznej – przyjaznej, otwartej i zaangażowanej społecznie. Dzięki udostępnieniu wszelkich walorów zrewitalizowanego terenu Kampusu, nasi goście mogą w pełni korzystać z funkcji  sportowych, kulturalnych, naukowych i biznesowych. więcej..

Facebook
Twitter
WSG

REWITAL

CENTRUM FITNESS I DIETETYKI "REWITAL"

Centrum Fitness i Dietetyki Rewital to kompleksowy ośrodek położony w samym sercu  Bydgoszczy. Dotrzesz do nas wszystkimi drogami – pieszo, autobusem a latem nawet  tramwajem wodnym! Do nas może przyjść każdy bez względu na wiek. Sala siłowni i fitness wyposażona jest w najnowszej generacji sprzęt co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa podczas ćwiczeń.

Jeśli jesteś nowym klientem
Chcąc kupić karnet na siłownię udaj się do recepcji przy ul. Naruszewicza 11 (to tylko 50 m od Rewitala). Recepcja jest czynna od 6:00 do 22:00 w tygodniu i od 9:00 do 19:00 w soboty. Tam dokonaj płatności i odbierz kartę członkowską (ważną 30 dni). Następnie udaj się do Rewitala (budynek M przy ul. Garbary 2, piętro I). Przebierz się w szatni i wraz z kartą członkowską podejdź do drzwi siłowni. Przyłóż kartę do czytnika po lewej stronie. Jeśli usłyszysz dźwięk i dioda zapali się na zielono, pociągnij za klamkę i otwórz drzwi. Wejdź do środka i ciesz się treningiem. Karta członkowska uprawnia do korzystania z wszystkich sprzętów dostępnych w siłowni(w tym kapsuł Vacu Activ bez dodatkowych opłat) oraz z korzystania z bezpłatnego parkingu w godzinach otwarcia Rewitala (parking przy ul. Królowej Jadwigi, przy Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej). Aby skorzystać z parkingu wystarczy przyłożyć kartę członkowską do czytnika kart przy szlabanie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i zapoznania się z bogatą ofertą zabiegów i programów rehabilitacyjnych przygotowanych z myślą o zdrowiu i relaksie.

www.rewital.byd.pl

Polecamy

Otwarta uczelniastudia łączoneRekrutacjaWSG MBA - Szkoła Biznesu40plusokolice