Otwarty
Kampus

Projekt Otwarty Kampus – Kampus dla Ciebie! ​

Priorytetem projektu OTWARTY KAMPUS Wyższej Szkoły Gospodarki  jest stworzenie spójnego systemu atrakcyjnej przestrzeni publicznej – przyjaznej, otwartej i zaangażowanej społecznie. Dzięki udostępnieniu wszelkich walorów zrewitalizowanego terenu Kampusu, nasi goście mogą w pełni korzystać z funkcji  sportowych, kulturalnych, naukowych i biznesowych. więcej..

Facebook
Twitter
WSG

Zatoka Gondol

Znajdujemy się w urokliwej zatoczce na terenie kampusu Wyższej Szkoły Gospodarki.  Malownicze położenie tego miejsca zaprasza do relaksu, zabawy oraz aktywnego wypoczynku. Oddajemy  do dyspozycji dla Państwa dwa nowe pomosty, siłownię zewnętrzną, ściankę wspinaczkową,  łodzie spacerowe oraz inne atrakcje.

Pomyśleliśmy o wszystkich członkach społeczeństwa, również o tych z ograniczoną sprawnością ruchową, ponieważ  stawiamy na integrację środowisk niepełnosprawnych. Wszystkie urządzania są  wykonane również z myślą o Nich.

Wyspecjalizowany personel i studenci Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy będą czuwać nad  Waszym bezpieczeństwem.

Uprawnienia i patenty  są niepotrzebne,  jedynie obowiązkowy dobry humor, bo właśnie o zabawę, umilanie czasu i frajdę dla wszystkich aktywnych nam chodzi.

Dzięki uprzejmości i pomocy Wyższej Szkoły Gospodarki  oraz kreatywności bydgoskich Wenecjan możemy w pełni korzystać z walorów naszej rzeki w zapowiadające się upalne lato.

Radośnie Zapraszamy!

Polecamy

Otwarta uczelniastudia łączoneRekrutacjaWSG MBA - Szkoła Biznesu40plusokolice