Otwarty
Kampus

Projekt Otwarty Kampus – Kampus dla Ciebie! ​

Priorytetem projektu OTWARTY KAMPUS Wyższej Szkoły Gospodarki  jest stworzenie spójnego systemu atrakcyjnej przestrzeni publicznej – przyjaznej, otwartej i zaangażowanej społecznie. Dzięki udostępnieniu wszelkich walorów zrewitalizowanego terenu Kampusu, nasi goście mogą w pełni korzystać z funkcji  sportowych, kulturalnych, naukowych i biznesowych. więcej..

Facebook
Twitter
WSG

Stwórzmy wspólnie mapę "Jadłosieci" dla Bydgoszczy!

Foodsharing w Bydgoszczy zyskuje na popularności i coraz więcej osób i instytucji chce nieść pomoc potrzebującym w różnych formach – nie tylko Jadłodzielni – dlatego pragniemy stworzyć „Jadłosieć w Bydgoszczy” – mapę, dzięki której osoby poszukujące darmowych posiłków i żywności będą mogły uzyskać informacje o tym gdzie, kiedy i w jakiej formie można uzyskać pomoc. Chcemy w jednym miejscu zebrać wszystkie instytucje (zarówno miejskie jak i prywatne)i prywatne inicjatywy zajmujące się udzielaniem pomocy żywieniowej – jeśli znacie Państwo takie działania prosimy o poinformowanie naszego zespołu na adres karmnik@byd.pl lub telefonicznie 52 567 00 48 do końca sierpnia.

Publikacja „Jadłosieci w Bydgoszczy” planowana jest wczesną jesienią, tak aby niezbędne informacje dotarły do potrzebujących jeszcze przed zimą.

Polecamy

Otwarta uczelniastudia łączoneRekrutacjaWSG MBA - Szkoła Biznesu40plusokolice